Ajankohtaista

  

  • Seuranmestaruus kisat ja paitoja

    8.4 klo:12.00-17.00 Ampumaseuralla seuranmestaruus kilpailut. Kaikki SAL:n sarjat, ml tukisarjat. Ammunta suoritetaan ns.nonstop ammuntana eli aina kun ammuntapaikka vapautuu niin seuraava voi aloittaa. Ampua voi omalla tai seuran ilma-aseilla. Kaikkien ampujien kesken arvotaan elektroniset kuulonsuojaimet. Eli kannattaa käydä ampumassa. Kahvitarjoilu.Tervetuloa!

     

    Seuran huppareita voi tilata vielä 3.4 asti. Tilauskaavake ja sovitusmallit löytyvät ampumahallilta. Tilaa nyt omasi.

      Takaisin
  •   Arkisto

Seuraa meitä myös Instagramissa!

 

Lammin Ampumaseura - ampumarata, ilma-aseammunta, nuorisotoiminta, kilpaurheilu - Tule mukaan!

 Ilma-aserata: Lamminraitti 23, 16900 Lammi (Sisäänkäynti rakennuksen takapihan puolelta)  

 Posti: c/o Kaurastentie 66, 16900 Lammi  

 Sähköposti: info@lamminampumaseura.fi
Tietosuojaseloste